Huawei Switches Series S5720-50X-EI-DC
Liên hệ để báo giá
In Stock- Cung cấp thiết bị Huawei Switches Series S5720-50X-EI-DC.
- 46 Ethernet 10/100/1000 ports, 4 10 Gig SFP+, DC -48V, front access.
- Hàng chính hãng 100%, bảo hành 12 tháng.
Mô tả
Tổng quan về Huawei Switches Series S5720-50X-EI-DC
Thông số kỹ thuật Huawei Switches Series S5720-50X-EI-DC
| Product Code | S5720-50X-EI-DC |
| Fixed Ports | 46 x 10/100/1,000 Base-T, 4 x 10 Gig SFP+ |
| Extended Slots | NA |
| Memory (RAM) | 2 GB |
| Flash | 340 MB |
| MAC Address Table Size Forwarding Performance | 64 MAC |
| Forwarding Performance | 129 Mpps |
| Switching Capacity | 598 Gbit/s |
| Power Supply | DC power supply, supporting RPS, power socket on the front panel |
| Voltage Required | DC: Rated voltage range: –48V to –60V Maximum voltage range: –36V to –72V |
| Front Power Input | Yes |
| Typical Power Consumption | 47.5W |
| Dimensions (W x D x H) | 442 mm x 220 mm x 43.6 mm |