  • Cung cấp thiết bị Huawei Switches Series S5720-50X-EI-DC.
  • 46 Ethernet 10/100/1000 ports, 4 10 Gig SFP+, DC -48V, front access.
  • Hàng chính hãng 100%, bảo hành 12 tháng.
So sánh
Mô tả
Tổng quan về Huawei Switches Series S5720-50X-EI-DC
Huawei Switches Series S5720-50X-EI-DC
Thông số kỹ thuật Huawei Switches Series S5720-50X-EI-DC
Product Code S5720-50X-EI-DC
Fixed Ports 46 x 10/100/1,000 Base-T, 4 x 10 Gig SFP+
Extended Slots NA
Memory (RAM) 2 GB
Flash 340 MB
MAC Address Table Size Forwarding Performance 64 MAC
Forwarding Performance 129 Mpps
Switching Capacity 598 Gbit/s
Power Supply DC power supply, supporting RPS, power socket on the front panel
Voltage Required DC:
Rated voltage range: –48V to –60V
Maximum voltage range: –36V to –72V
Front Power Input Yes
Typical Power Consumption 47.5W
Dimensions (W x D x H) 442 mm x 220 mm x 43.6 mm